Symbol oferty: I.F3.D.58

Własne i nieciasne, a wygodne i przestronne – tak nieco z przymrużeniem oka można opisać dom F58, czyli 108-metrowy lokal, który znajduje się w budynku szeregowym na osiedlu Port Drzewny.

Bliżej Torunia nie da się zamieszkać. Okna od strony wschodniej tego domu wychodzą w kierunku Torunia – granica z miastem znajduje się dosłownie kilka metrów od drzwi wejściowych.

Tuż obok wejścia znajduje się otwierana pilotem brama garażowa, prowadząca do 16-metrowego garażu. Na wejściu do domu mamy 6-metrowy przedpokój (w którym zmieści się szafa), który otwiera się na 25-metrowy salon z aneksem kuchennym.

Salon znajduje się od strony zachodniej – jest więc jasny po południu i wieczorami. To miejsce, gdzie po pracy możemy się zrelaksować. Ale nie tylko tam. Salon otwiera się na 15-metrowy taras o 120-metrowy ogród. Niewielki? To w zupełności starczy, by urządzić sobie grilla, sobotni obiad, spotkać się z przyjaciółmi lub zrelaksować się w hamaku.

Na parterze znalazła się również łazienka, przedpokój z miejscem na szafę, a także pomieszczenie techniczne z urządzeniami pompy ciepła i rekuperatorem.

W strefie nocnej – na piętrze – znalazły się trzy sypialnie. Główna sypialnia ma prawie 21 m2 i dużą jej część można przeznaczyć pod osobną garderobę. Dwie mniejsze sypialnie – 12- i 11-metrowa – także dają duże pole do popisu. A wszystko dzięki temu, że w naszych budynkach są płaskie dachy, nie ma więc skosów, które utrudniają aranżację wnętrz.

Chcecie obejrzeć ten dom? Nasi opiekunowie klienta są do Waszej dyspozycji.

 


 

Dane ze świadectwa charakterystyki energetycznej:

  • Zapotrzebowanie na energię użytkową (EU) – 44,79 kWh/m² na rok
  • Zapotrzebowanie na energię końcową (EK) – 24,28 kWh/m² na rok
  • Zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną (EP) – 60,69 kWh/m² na rok
  • Wielkość emisji CO2 (ECO2) – 0,007 t CO₂/m² na rok
  • Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (UOZE) – 0%

 

DOSTĘPNY

DOM F58

695 000 PLN

108 m2

3 sypialnie

2 łazienki

PARAMETRY OFERTY

Rok budowy:

2022

Kuchnia:

26.82 m2

Woda:

sieć rozprowadzona

Rodzaj domu:

szereg środkowy

Wysokość pomieszczeń:

2,68 m

Łazienka:

2.11; 5.23 [ m2 ]

Otoczenie:

zabudowa mieszana

Liczba tarasów:

1

Ogrzewanie:

pompa ciepła

Pokoje:

26.82; 20.65; 12.16; 11.65 [ m2 ]

Okna:

pcv

Drzwi antywłamaniowe:

tak

Dojazd:

asfaltowa/kostka

Miejsca postojowe:

2

Internet światłowodowy:

tak

Garaż:

w budynku

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie Port Drzewny? Poznać szczegóły naszej oferty i ceny naszych domów? Chciałbyś odwiedzić nasze osiedle, zobaczyć z bliska i w środku nasze domy? Interesujesz się zakupem domu i chcesz dowiedzieć się, jak to wygląda u nas krok po kroku? A może masz pytania związane z kredytowaniem takiego zakupu? Na te i inne pytania odpowiedzą Tobie nasi opiekunowie klienta.

Joanna Bronka

Opiekun Klienta, Projektant Wnętrz

Formularz kontaktowy

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszym projekcie? Wypełnij formularz, a skontaktują się z Tobą nasi opiekunowie klienta.