28-09-2022

Wrzesień na budowie. Mury pną się do góry

Nie zwalniamy tempa. We wrześniu sporo się działo na naszej budowie. Na budynkach C zostały zamontowane płyty stropowe, co umożliwia nam budowę kolejnego poziomu. Natomiast na części elewacji budynków D pojawiło się docelowe malowanie.

Budynków typu D mamy osiem. Cztery z nich prezentują się już prawie w pełnej okazałości. Na elewacjach jest docelowe malowanie oraz beton architektoniczny. Obecnie prace koncentrują się wewnątrz, gdzie rozłożone są rurki ogrzewania podłogowego i wkrótce czeka nas wylewanie posadzek.

W pozostałych czterech budynkach D jest jeszcze trochę pracy przy elewacjach m.in. przy dociepleniu. Poza tym realizowane są ostatnie prace na dachach. We wszystkich budynkach D zostały zamontowane okna i drzwi.

Wchodzimy na pierwszy poziom

We wrześniu zrobiliśmy kolejny krok milowy na budynkach C. Zamontowaliśmy na nich płyty stropowe. Za chwilę czeka nas montaż żelbetowych schodów. Kolejnym krokiem będzie stawianie ścian na pierwszym poziomie i zamknięcie budynków.

Budynki C – dla przypomnienia – to zespoły składające się z czterech lokali. W I etapie realizujemy dwa tego typu obiekty składające się łącznie ośmiu lokali. Mają one zróżnicowaną powierzchnię użytkową – od 80 do 109 m2.

Rosną też budynki F

Ale to nie wszystko. Rosną także ściany naszego pierwszego budynku typu F. To budynek składający się z pięciu lokali. Do każdego z nich przynależy garaż znajdujący się w bryle budynku.

W przypadku budynku F do wyboru są dwa metraże: 108 lub 120 m2. Większą powierzchnię mają lokale skrajne.

DOSTĘPNY

DOM F59

Domy w zabudowie szeregowej

Cena: 795 000 PLN

POWIERZCHNIA: 120 m2

POKOJE: 4

DOSTĘPNY

DOM F58

Domy w zabudowie szeregowej

Cena: 695 000 PLN

POWIERZCHNIA: 108 m2

POKOJE: 3

DOSTĘPNY

DOM F57

Domy w zabudowie szeregowej

Cena: 695 000 PLN

POWIERZCHNIA: 108 m2

POKOJE: 3

PORT DRZEWNY TORUŃ

Nie czekaj! Kup swój wymarzony dom

Chętnie doradzimy i przeprowadzimy Cię przez cały proces – od wyboru mieszkania, finansowania aż pod klucz!