Symbol oferty I.A1.H.46
Dom A46 to nowoczesny, wolnostojący dom o powierzchni 99,3 m2, zaprojektowany z myślą o komforcie i funkcjonalności. Jest idealny dla małych i dużych rodzin, ale także dla par, które potrzebują większej przestrzeni i intymności. Już od progu czeka na Ciebie przestronny przedpokój o powierzchni 5 m², który wprowadza w przyjazną atmosferę całego domu.
Parter – strefa wspólna i ogród
Przechodząc dalej, na parterze znajdziesz niemal 27-metrowy salon, który zachwyca nie tylko swoją przestrzenią, ale i dużym, panoramicznym oknem, wpuszczającym mnóstwo naturalnego światła.
Salon, usytuowany od strony zachodniej, oferuje bezpośredni dostęp do przestronnego tarasu o powierzchni 28 m2. Taras stanowi idealne miejsce do wypoczynku – wyobraź sobie wieczorne grillowanie, spotkania z przyjaciółmi czy relaks z ulubioną książką na świeżym powietrzu.
Z salonu przechodzimy do półotwartej, jasnej kuchni o powierzchni około 10 m2. Została ona zaprojektowana tak, abyś mógł swobodnie aranżować przestrzeń według własnych potrzeb – stworzyć miejsce idealne do gotowania, eksperymentowania z designem i spędzania czasu z bliskimi.
Na parterze znajduje się także łazienka (2,74 m2), w której z łatwością zmieści się kabina prysznicowa, zlew i toaleta – wszystko w kompaktowym, ale przemyślanym układzie.
Nowoczesne rozwiązania technologiczne
Sercem technologicznym domu jest pomieszczenie techniczne, wyposażone w nowoczesną pompę ciepła oraz rekuperator. Dzięki temu rozwiązaniu, dom oferuje ogrzewanie podłogowe oraz rekuperację we wszystkich pomieszczeniach, co gwarantuje nie tylko stały dostęp do świeżego, czystego powietrza wolnego od zanieczyszczeń z zewnątrz, ale też możliwość ograniczenia kosztów utrzymania, zwłaszcza gdy opcjonalnie wyposażysz dom w panele fotowoltaiczne.
Dodatkowym atutem jest przestronny ogród o powierzchni 326 m2, który otacza dom i daje nieograniczone możliwości aranżacyjne. Wyobraź sobie własny kącik relaksu – miejsce na bujny trawnik, strefę upraw, altankę czy przestrzeń do spotkań z rodziną i przyjaciółmi.
W ogrodzie znajduje się również praktyczne pomieszczenie gospodarcze (7 m2), idealne na przechowywanie rowerów, sprzętów ogrodowych czy innych niezbędnych akcesoriów.
Pierwsze piętro – prywatna strefa domowników
W górnej części domu, przeznaczonej wyłącznie dla domowników, znajduje się przemyślana strefa nocna. Na pierwszym piętrze czeka na Ciebie przedpókoj o powierzchni 5,5 m2, który łączy poszczególne pomieszczenia i tworzy spójną przestrzeń prywatną.
Tutaj usytuowane są trzy duże i ustawne sypialnie o powierzchniach odpowiednio 7,7 m2, 12 m2 oraz 15,5 m2. Każda z nich charakteryzuje się wyjątkową przestronnością – dzięki płaskiemu dachowi, bez skosów, doskonale nadaje się zarówno na komfortowy pokój dla dzieci, jak i elegancki gabinet, garderobę czy sypialnię dla dorosłych.
Dodatkowo, na tym piętrze znajduje się łazienka o powierzchni 5 m2, która pomieści wannę, a także urządzenia takie jak pralka, suszarka, zlew oraz szafki, umożliwiając pełną funkcjonalność tej strefy.
Wspólna przestrzeń i miejsce spotkań
Prezentowany dom to gwarancja przestrzeni, komfortu i nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dom A46 wchodzi w skład ośmiu budynków, które łączy wspólne podwórze, urządzone z myślą o relaksie – zielone przestrzenie, ławki oraz stół do gry w szachy zachęcają do spotkań i integracji sąsiedzkiej.
Każdy z domów ma jednak osobne, niezależne wyjście na ogród, co daje poczucie intymności. Dzięki przemyślanemu rozkładowi pomieszczeń, oferuje zarówno strefę wspólną sprzyjającą integracji, jak i prywatną strefę odpoczynku.
Chcecie obejrzeć ten dom? Nasi opiekunowie klienta są do Waszej dyspozycji.
Dane ze świadectwa charakterystyki energetycznej:
- Zapotrzebowanie na energię użytkową (EU) – 49,19 kWh/m² na rok
- Zapotrzebowanie na energię końcową (EK) – 25,90 kWh/m² na rok
- Zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną (EP) – 64,75 kWh/m² na rok
- Wielkość emisji CO2 (ECO2) – 0,007 t CO₂/m² na rok
- Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (UOZE) – 0%

DOSTĘPNY
Morska 12/2
99 m2
3 sypialnie
2 łazienki
PARAMETRY OFERTY
Rok budowy:
2024
Salon:
26.85 m2
Woda:
sieć rozprowadzona
Rodzaj domu:
wolnostojący
Wysokość pomieszczeń:
2,68 m
Łazienka:
2.74; 5.11 [ m2 ]
Otoczenie:
zabudowa mieszana
Liczba tarasów:
1
Ogrzewanie:
pompa ciepła
Pokoje:
26.85; 15.5; 11.98; 7.7 [ m2 ]
Okna:
PCV
Drzwi antywłamaniowe:
tak
Dojazd:
asfaltowa/kostka
Miejsca postojowe:
1
Internet światłowodowy:
tak
Skontaktuj się z nami!
Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie Port Drzewny? Poznać szczegóły naszej oferty i ceny naszych domów? Chciałbyś odwiedzić nasze osiedle, zobaczyć z bliska i w środku nasze domy? Interesujesz się zakupem domu i chcesz dowiedzieć się, jak to wygląda u nas krok po kroku? A może masz pytania związane z kredytowaniem takiego zakupu? Na te i inne pytania odpowiedzą Tobie nasi opiekunowie klienta.

Joanna Bronka
Opiekun Klienta, Projektant Wnętrz
tel. 530 710 695
e-mail: joanna.bronka@portdrzewny.pl
Formularz kontaktowy
Zainteresowała Cię nasza oferta?
Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszym projekcie? Wypełnij formularz, a skontaktują się z Tobą nasi opiekunowie klienta.