Symbol oferty: I.F3.C.57

Chcesz uciec z miasta? Masz już dość mieszkania w bloku? Chcesz mieć swój własny dom z ogrodem i garażem? Salon w wyjściem na taras? Osobną sypialnię z garderobą? Nie zależy Ci jednak na wielkim metrażu?

Jeśli choć na trzy pytania odpowiedziałeś twierdząco, poświęć chwilę, żeby zapoznać się z ofertą. To 108-metrowy dom o symbolu F57. Czym się on wyróżnia? Przede wszystkim dużymi i przestronnymi pomieszczeniami. Przestrzeń można poczuć od razu po wejściu do domu. Gdy miniemy przedpokój wchodzimy do dużego, 25-metrowego salonu z aneksem kuchennym.

Salon znajduje się od strony zachodniej, po południu i wieczorem jest więc jasny. To pomieszczenie otwiera się na 15-metrowy zadaszony taras i 120-metrowy ogródTo w zupełności starczy, by urządzić sobie grilla, sobotni obiad, spotkać się z przyjaciółmi lub zrelaksować się w hamaku.

Na parterze znalazła się również łazienka, przedpokój z miejscem na szafę, pomieszczenie techniczne z urządzeniami pompy ciepła i rekuperatorem, a także 16-metrowy garaż, przed którym znajduje się miejsce na dodatkowy samochód.

Na piętrze znalazły się trzy sypialnie. Główna sypialnia ma prawie 21 m2 i dużą jej część można przeznaczyć pod osobną garderobę. Dwie mniejsze sypialnie – 12- i 11-metrowa – także dają duże pole do popisu. A wszystko dzięki temu, że w naszych budynkach są płaskie dachy, nie ma więc skosów, które utrudniają aranżację wnętrz.

Chcecie obejrzeć ten dom? Nasi opiekunowie klienta są do Waszej dyspozycji.

 


 

Dane ze świadectwa charakterystyki energetycznej:

  • Zapotrzebowanie na energię użytkową (EU) – 44,82 kWh/m² na rok
  • Zapotrzebowanie na energię końcową (EK) – 24,29 kWh/m² na rok
  • Zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną (EP) – 60,71 kWh/m² na rok
  • Wielkość emisji CO2 (ECO2) – 0,007 t CO₂/m² na rok
  • Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (UOZE) – 0%

 

DOSTĘPNY

DOM F57

695 000 PLN

108 m2

3 sypialnie

2 łazienki

PARAMETRY OFERTY

Rok budowy:

2022

Kuchnia:

26.82 m2

Woda:

sieć rozprowadzona

Rodzaj domu:

szereg środkowy

Wysokość pomieszczeń:

2,68 m

Łazienka:

2.11; 5.23 [ m2 ]

Otoczenie:

zabudowa mieszana

Liczba tarasów:

1

Ogrzewanie:

pompa ciepła

Pokoje:

26.82; 20.65; 12.16; 11.65 [ m2 ]

Okna:

pcv

Drzwi antywłamaniowe:

tak

Dojazd:

asfaltowa/kostka

Miejsca postojowe:

2

Internet światłowodowy:

tak

Garaż:

w budynku

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie Port Drzewny? Poznać szczegóły naszej oferty i ceny naszych domów? Chciałbyś odwiedzić nasze osiedle, zobaczyć z bliska i w środku nasze domy? Interesujesz się zakupem domu i chcesz dowiedzieć się, jak to wygląda u nas krok po kroku? A może masz pytania związane z kredytowaniem takiego zakupu? Na te i inne pytania odpowiedzą Tobie nasi opiekunowie klienta.

Joanna Bronka

Opiekun Klienta, Projektant Wnętrz

Formularz kontaktowy

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszym projekcie? Wypełnij formularz, a skontaktują się z Tobą nasi opiekunowie klienta.