Symbol oferty I.F3.E.59

Mieszkanie czy dom z ogrodem i garażem? My wątpliwości nie mamy. Ty też możesz rozwiać, zapoznając się z tym, co „proponuje” dom oznaczony symbolem F59.

To 120-metrowy, skrajny dom w zabudowie szeregowej. Przestronny i spełniający potrzeby wszystkich domowników. Wiemy, że bardzo ważne są zarówno pomieszczenia wspólne, gdzie spędzamy czas wspólnie, ale także intymna część domu, czyli sypialnie. W tym domu udało nam się zachować taką równowagę.

Zacznijmy od „serca” naszego domu, czyli 29-metrowego salonu. To miejsce, gdzie domownicy mogą spędzać wspólnie swój czas po pracy lub po szkole. W jednym z narożników salonu znalazło się miejsce na aneks kuchenny w kształcie litery L. Przy nim też można wydzielić część na jadalnię ze stołem. Druga część salonu może… naturalnie otwierać się także na 16-metrowy taras i 235-metrowy ogród.

A w takim ogrodzie znajdzie się też miejsce dla każdego: dla tych, którzy lubią prace ogrodowe i chcą uprawiać warzywa lub zioła w podwyższonych grządkach, a także dla tych, którzy chcą się zrelaksować lub poszaleć na trampolinie lub w ogrodowym basenie. Starczy też miejsca, by urządzić sobie grilla, sobotni obiad, spotkać się z przyjaciółmi lub zrelaksować się w hamaku.

Na parterze znalazła się również łazienka, przedpokój z miejscem na szafę, pomieszczenie techniczne z urządzeniami pompy ciepła i rekuperatorem, a także 16-metrowy garaż, przed którym znajduje się miejsce na dodatkowy samochód.

Na piętrze są trzy sypialnie, które można zamienić w królestwo wypoczynku i snu. Główna sypialnia ma prawie 25 m2 i dużą jej część można przeznaczyć pod osobną garderobę. Dwie mniejsze sypialnie – 15- i 12-metrowa – także dają duże pole do popisu. A wszystko dzięki temu, że w naszych budynkach są płaskie dachy, nie ma więc skosów, które utrudniają aranżację wnętrz. Na tym poziomie znalazła się też łazienka mająca ok. 5,5 m2.

Chcecie obejrzeć ten dom? Nasi opiekunowie klienta są do Waszej dyspozycji.

 


 

Dane ze świadectwa charakterystyki energetycznej:

  • Zapotrzebowanie na energię użytkową (EU) – 49,19 kWh/m² na rok
  • Zapotrzebowanie na energię końcową (EK) – 25,90 kWh/m² na rok
  • Zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną (EP) – 64,75 kWh/m² na rok
  • Wielkość emisji CO2 (ECO2) – 0,007 t CO₂/m² na rok
  • Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (UOZE) – 0%

 

DOSTĘPNY

DOM F59

795 000 PLN

120 m2

3 sypialnie

2 łazienki

PARAMETRY OFERTY

Rok budowy:

2022

Kuchnia:

29.98 m2

Woda:

sieć rozprowadzona

Rodzaj domu:

skrajny szereg

Wysokość pomieszczeń:

2,68 m

Łazienka:

2.94; 5.03 [ m2 ]

Otoczenie:

zabudowa mieszana

Liczba tarasów:

1

Ogrzewanie:

pompa ciepła

Pokoje:

29.98; 14.99; 13.19; 11.74; 11.01 [ m2 ]

Okna:

pcv

Drzwi antywłamaniowe:

tak

Dojazd:

asfaltowa/kostka

Miejsca postojowe:

2

Internet światłowodowy:

tak

Garaż:

w budynku

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie Port Drzewny? Poznać szczegóły naszej oferty i ceny naszych domów? Chciałbyś odwiedzić nasze osiedle, zobaczyć z bliska i w środku nasze domy? Interesujesz się zakupem domu i chcesz dowiedzieć się, jak to wygląda u nas krok po kroku? A może masz pytania związane z kredytowaniem takiego zakupu? Na te i inne pytania odpowiedzą Tobie nasi opiekunowie klienta.

Joanna Bronka

Opiekun Klienta, Projektant Wnętrz

Formularz kontaktowy

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszym projekcie? Wypełnij formularz, a skontaktują się z Tobą nasi opiekunowie klienta.