24-10-2022

Październik na placu budowy. Nie zwalniamy tempa!

Płyty stropowe w budynkach C, prace wykończeniowe w budynkach czy budowa kolejnych dróg wewnętrznych – to kolejne prace, jakie udało nam się zrealizować w ostatnich dniach. Zmiany na placu budowy postępują tak szybko, aż trudno wszystko uchwycić na zdjęciach.

Zatrzymajmy się przy budynkach D. Takich budynków w I etapie mamy osiem. Są to dwa osobne zespoły budynków – każdy liczy cztery domy (Zobacz z bliska Dom D26 – przejdź do oferty).

Co wyróżnia domy D? Wspólne podwórze, z którego wchodzi się do domów. 

To najbardziej zaawansowane w tej chwili pod względem postępów prac domy na naszej budowie. Z czterech budynków zniknęły już rusztowania. Elewacja jest wykończona. Jest też wykonane docelowe malowanie.

Pozostałe cztery budynki D są docieplone. Trzy z nich są już zaciągnięte klejem. Prace na zewnątrz już są na tyle zaawansowane, że pozwoliły nam wejść do środka. W dwóch domach D zostały już wykonane posadzki. W kolejnych dniach to samo czeka kolejne obiekty.

Domy szeregowe pną się do góry

Gołym okiem widać także postępy przy budowie domów C. Tam gotowy jest już pierwszy poziom, nad którym zostały zamontowane płyty stropowe. Rosną też w szybkim tempie mury na drugim poziomie. I wkrótce także te budynki zostaną zamknięte, a prace przeniosą się na elewacje.

(Tak na marginesie: w tej chwili w ofercie mamy 6 budynków C. Oto Dom C38 – zobacz naszą propozycję.

Zbliża się także wielkimi krokami montaż płyt stropowych w budynku F, gdzie prawie gotowe są już ściany na pierwszy poziomie. Budynek F to dom szeregowy, składający się z pięciu lokali – od 108 do 120 m kw. W bryle dodatkowo znajdują się garaże. Dom F55 to jeden ze skrajnych, 120-metrowych lokali – zobacz go z bliska.

Drogi wewnętrzne, parkingi, oświetlenie 

Dodatkowo powstaje także układ dróg wewnętrznych wraz z parkingami. W tej chwili takie prace są prowadzone na trzech frontach – od zachodniej, wschodniej i południowej strony osiedla. Rozpoczął się także montaż osiedlowego oświetlenia.

Przed nami także urządzanie terenów zieleni i przesadzanie drzew. Ale o tym szczegółowo napiszemy w kolejnym odcinku naszego portowego dziennika z placu budowy.

DOSTĘPNY

DOM F59

Domy w zabudowie szeregowej

Cena: 795 000 PLN

POWIERZCHNIA: 120 m2

POKOJE: 4

DOSTĘPNY

DOM F58

Domy w zabudowie szeregowej

Cena: 695 000 PLN

POWIERZCHNIA: 108 m2

POKOJE: 3

DOSTĘPNY

DOM F57

Domy w zabudowie szeregowej

Cena: 695 000 PLN

POWIERZCHNIA: 108 m2

POKOJE: 3

PORT DRZEWNY TORUŃ

Nie czekaj! Kup swój wymarzony dom

Chętnie doradzimy i przeprowadzimy Cię przez cały proces – od wyboru mieszkania, finansowania aż pod klucz!