04-02-2022

Port Drzewny. Domy pełne możliwości

„Port Drzewny inspiruje” – pod takim hasłem będziemy prezentować wizualizacje wnętrz naszych domów, ale także praktyczne porady dotyczące aranżacji wnętrz czy ogrodów. Wizualizacje, które prezentujemy przygotowała Joanna Bronka, nasza projektantka wnętrz.

Na etapie budowy trudno sobie wyobrazić, jak można urządzić wnętrze domu. Wizualizacje elewacji czy wnętrz są jedynie poglądowe. Nie oddają pełni możliwości, jakie kryją się w czterech ścianach budynków.

Dlatego też wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy często zadawali pytania o to, jak można urządzić wnętrza domów, które powstają na granicy Torunia i Złejwsi Wielkiej.

– A możliwości ich aranżacji są naprawdę bardzo duże – podkreśla Joanna Bronka, projektantka wnętrz ze spółki Port Drzewny.

Joanna Bronka przygotowała przykładową aranżację jednego z domów, który jest dostępny w ofercie Portu Drzewnego. Możemy więc zajrzeć do środka obszernego salonu. Zobaczyć, jak można urządzić przedpokój i przestrzeń przy schodach prowadzących na pierwsze piętro domu.

Kolejnym pomieszczeniem jest kuchnia. Oddzielna. Nie w aneksie.

– W naszej ofercie są obecnie cztery lokale z oddzielnymi kuchniami – tłumaczy Joanna Bronka. – Nie wszyscy są zwolennikami łączenia strefy wypoczynkowej z kuchnią, w kilku naszych lokalach oddzieliliśmy kuchnie od salonu. Oddzielna kuchnia daje gwarancję, że inni domownicy nie będą nam podczas gotowania… przeszkadzać. Taki układ pomieszczeń to również dobre rozwiązanie dla osób zabieganych, które nie zawsze mają czas, żeby od razu po gotowaniu posprzątać.

Czy drewno w łazience to dobry pomysł?

Doskonały. Wystarczy zerknąć na propozycję aranżacji łazienki: ze stonowanymi kolorami, nastrojowym oświetleniem i podłogą we wzory, która wciąż jest trendy.

To pierwsze wizualizacje wnętrz domów, które prezentujemy na naszej stronie. Wkrótce pokażemy Wam kolejne aranżacje.


Szukacie inspiracji dla Waszych wnętrz? Zachęcamy do odwiedzania nas na Instagramie: instagram.com/portdrzewny

DOSTĘPNY

DOM F59

Domy w zabudowie szeregowej

Cena: 795 000 PLN

POWIERZCHNIA: 120 m2

POKOJE: 4

DOSTĘPNY

DOM F58

Domy w zabudowie szeregowej

Cena: 695 000 PLN

POWIERZCHNIA: 108 m2

POKOJE: 3

DOSTĘPNY

DOM F57

Domy w zabudowie szeregowej

Cena: 695 000 PLN

POWIERZCHNIA: 108 m2

POKOJE: 3

PORT DRZEWNY TORUŃ

Nie czekaj! Kup swój wymarzony dom

Chętnie doradzimy i przeprowadzimy Cię przez cały proces – od wyboru mieszkania, finansowania aż pod klucz!