13-12-2022

Późna jesień na placu budowy

Montaż okien i drzwi w budynkach C oraz płyt stropowych w budynkach A i F, a także budowa osiedlowego układu drogowego – takie prace były realizowane na osiedlu Port Drzewny w listopadzie i grudniu.

Późnojesienna, już nieco mroźna, a czasem błotnista lub śnieżna pogoda, specjalnie nie pokrzyżowała planów dla ekip pracujących przy budowie osiedla Port Drzewny.

Budynki C – łącznie będzie 8 tego typu lokali od 87 do 106 m kw. – osiągnęły już stan zamknięty. Zostały tam zamontowane ostatnie okna i drzwi. Teraz prace przeniosły się na dach i do środka. Na budynkach pojawiły się też już rusztowania. Zobacz jeden z domów C o powierzchni 109 m kw. – przejdź do strony domu.

Na zewnątrz i w środku realizowane są także prace wykończeniowe przy budynkach D. Łącznie będzie 8 tego typu wolnostojących domów. Przejdź do oferty i zobacz dom D26.

Widoczne są już także partery części budynków typu A (wśród nich będą bliźniaki i domy wolnostojące) oraz typu F (w zabudowie szeregowej z garażami). Szereg F będzie się składać z pięciu lokali – zewnętrzne mają po 120 m kw. powierzchni, a wewnętrzne – po 108 m kw. (Zobacz jeden z zewnętrznych domów typu F – przejdź do oferty)


Dowiedz się więcej o naszej inwestycji:

DOSTĘPNY

DOM F59

Domy w zabudowie szeregowej

Cena: 795 000 PLN

POWIERZCHNIA: 120 m2

POKOJE: 4

DOSTĘPNY

DOM F58

Domy w zabudowie szeregowej

Cena: 695 000 PLN

POWIERZCHNIA: 108 m2

POKOJE: 3

DOSTĘPNY

DOM F57

Domy w zabudowie szeregowej

Cena: 695 000 PLN

POWIERZCHNIA: 108 m2

POKOJE: 3

PORT DRZEWNY TORUŃ

Nie czekaj! Kup swój wymarzony dom

Chętnie doradzimy i przeprowadzimy Cię przez cały proces – od wyboru mieszkania, finansowania aż pod klucz!