Symbol oferty: I.F3.A.55

W tym 120-metrowym domu można poczuć przestrzeń. Zaprojektowaliśmy w nim duże i jasne pomieszczenia. Sercem tego domu jest prawie 30-metrowy salon z aneksem kuchennym, który można urządzić w kształcie litery L.

Salon znajduje się od strony zachodniej, dzięki czemu po południu i wieczorami, wypełnia go naturalne światło. To pomieszczenie otwiera się na 16-metrowy zadaszony taras i 282-metrowy ogród – taka powierzchnia daje sporo możliwości. Możemy wykorzystać ją nie tylko do wypoczynku, ale także rekreacji czy spotkań z przyjaciółmi. 

Wróćmy do środka. Na parterze znajduje się jeszcze 3-metrowa łazienka, przedpokój z miejscem na szafę, pomieszczenie techniczne z urządzeniami pompy ciepła i rekuperatorem, a także 16-metrowy garaż – przed którym na wjeździe zmieści się także dodatkowy samochód.

Strefa nocna – na piętrze – daje nam dużo możliwości aranżacyjnych. Trzy sypialnie są przestronne. Główna sypialnia z oknami od strony zachodniej ma prawie 25 m2 i można w niej urządzić osobną garderobę lub zabudować ją wygodnymi i funkcjonalnymi szafami. Kolejne dwie sypialnie mają ok. 15 i 12 m2. Znajdują się od strony wschodniej – nad ranem budzą nas więc tam pierwsze promienie słońca.

Na tym poziomie znajduje się jeszcze łazienka, mająca blisko 5,5 m2. I jeszcze jedno: nasze domy mają płaskie dachy, nie ma więc skośnych ścian, co znacznie ułatwia urządzanie wnętrz czy montaż w nich szaf i zabudowy do przechowywania.

Więcej informacji o tym domu uzyskają Państwo od naszych opiekunów klienta.

 


 

Dane ze świadectwa charakterystyki energetycznej:

  • Zapotrzebowanie na energię użytkową (EU) – 49,18 kWh/m² na rok
  • Zapotrzebowanie na energię końcową (EK) – 25,88 kWh/m² na rok
  • Zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną (EP) – 64,70 kWh/m² na rok
  • Wielkość emisji CO2 (ECO2) – 0,007 t CO₂/m² na rok
  • Udział odnawialnych źródeł energii w zapotrzebowaniu na energię końcową (UOZE) – 0%

 

DOSTĘPNY

DOM F55

795 000 PLN

120 m2

4 sypialnie

2 łazienki

PARAMETRY OFERTY

Rok budowy:

2022

Kuchnia:

29.98 m2

Woda:

sieć rozprowadzona

Rodzaj domu:

-

Wysokość pomieszczeń:

2,68 m

Łazienka:

2.94; 5.03 [ m2 ]

Otoczenie:

zabudowa mieszana

Liczba tarasów:

1

Ogrzewanie:

pompa ciepła

Pokoje:

29.98; 14.99; 13.19; 11.74; 11.01 [ m2 ]

Okna:

pcv

Drzwi antywłamaniowe:

tak

Dojazd:

asfaltowa/kostka

Miejsca postojowe:

2

Internet światłowodowy:

tak

Garaż:

w budynku

Skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej o projekcie Port Drzewny? Poznać szczegóły naszej oferty i ceny naszych domów? Chciałbyś odwiedzić nasze osiedle, zobaczyć z bliska i w środku nasze domy? Interesujesz się zakupem domu i chcesz dowiedzieć się, jak to wygląda u nas krok po kroku? A może masz pytania związane z kredytowaniem takiego zakupu? Na te i inne pytania odpowiedzą Tobie nasi opiekunowie klienta.

Joanna Bronka

Opiekun Klienta, Projektant Wnętrz

Formularz kontaktowy

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszym projekcie? Wypełnij formularz, a skontaktują się z Tobą nasi opiekunowie klienta.